NEREZOVÁ ZÁBRADLÍ        PLOTY        BRÁNY

Co vyrábíme

Zábradlí

Zábradlí doplňuje jakýkoliv volný prostor. Zábradlí musí ladit s interiérem a Vašimi požadavky. Zároveň musí plnit bezpečnostní funkci. Abychom mohli splnit Vaše přání a požadavky na zábradlí, nabízíme realizaci v různých variantách a typech. Poradíme Vám s výběrem typu a materiálu pro realizaci tak, aby zábradlí od nás bylo přesně na míru Vašich požadavků a potřeb.

               

Galerie realizovaných zábradlí »

Schody a schodiště

Schodišti by měla být věnována náležitá pozornost, neboť tvoří trvale nedílnou součást Vašeho interiéru či exteriéru. Schodiště je významnou dominantou každého prostoru. Chceme, aby pro Vás schodiště nebylo jen spojovacím prvkem, ale aby i plnilo estetickou funkci.

               

Galerie realizovaných schodů a schodišť »

Brány a ploty

Brány a ploty jsou nedílnou součástí většiny dnešních staveb, ať už se jedná o firemní budovy nebo rodinné domy. Brány se rozdělují dle typu a provedení na křídlové, samonosné a pojezdové.
 

Křídlová brána


Nejlevnější a technicky nejjednodušší z kategorie vjezdových bran je křídlová brána otevíraná dovnitř Vašeho pozemku. Pokud máte za otevřenými křídly brány ještě dostatek místa na parkování, je to ta správná ekonomická volba.

 

Samonosná brána


Samonosná brána je pro zákazníky, kteří chtějí efektivně využít i prostor za bránou a zároveň si mohou dovolit nechat ji odjíždět dostatečně do strany. V průjezdu nepřekáží žádné vedení apod., a tak je provedení samonosné brány „bezúdržbové“.

 

Pojezdová brána


Určitým kompromisem je brána pojezdová, která potřebuje do strany méně místa a zároveň můžete zaparkovat hned na kraji svého pozemku. Vlastnosti pojezdové brány jsou vyváženy občasnou údržbou dráhy, po které jezdí kolečka brány.

Rychlý kontakt

info@nerezovazabradli.cz

+420 775 004 194

+420 776 746 123

Spolupracujeme
Návštěvy
Celkem
 x
Dnes
 x